jesteś tutaj: Strona główna   ->   Polityka prywatności
Polityka prywatności

Administratorem portalu i zgromadzonych w nim danych osobowych (zwanym daje Administratorem) jest firma Terma Sp. z o.o. z siedzibą w Czaplach, Czaple 100, 80-283 Gdańsk, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS nr 0000069067, o numerze NIP 583-10-18-844. Administrator portalu przestrzega zasad prywatności osób fizycznych  i prawnych korzystających z serwisu działającego pod adresem www.architekci.termaonline.com

Dane osobowe użytkowników przetwarzane są przez Administratora w celu prowadzenia portalu, a w szczególności:

a.       obsługi procesu pierwszej rejestracji (rejestracja pozwala na stworzenie konta użytkownika z wykorzystaniem panelu rejestracyjnego udostępnionego przez firmę Terma Sp. z o.o. na portalu),

b.      logowania do konta (konto użytkownika pozwala na zmianę swoich danych osobowych oraz dostępu do innych danych udostępnionych przez firmę Terma Sp. z o.o. w ramach współpracy portalu z użytkownikiem),

c.       wyjaśnienia okoliczności niedozwolonego korzystania z usług świadczonych drogą elektroniczną,

d.      zapewnienia sprawnego funkcjonowania portalu,

e.      tworzenia wewnętrznych raportów i analiz.,

f.        tworzenia statystyk oglądalności podstron portalu,

g.       dostosowania serwisu sklepu do potrzeb użytkowników portalu,

h.      przesyłanie przez Spółkę na wskazany adres poczty elektronicznej – w formie elektronicznej – zamówionego newslettera.

Rejestracja wiąże się z podaniem adresu e-mail, który jest loginem do założonego konta na portalu. Rejestracja  wiąże się z nadaniem hasła do konta.

Podczas wizyty użytkownika na stronie www.architekci.termaonline.com zbierane są dane dotyczące wizyty np. adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego itp.

Dane zbierane podczas rejestracji wykorzystywane są do umożliwienia zalogowania się do portalu architekci.termaonline.com . Niektóre usługi wymagają obowiązkowej rejestracji,  co określone jest odrębnymi regulaminami.

Zebrane dane nie będą sprzedawane podmiotom trzecim, ale mogą zostać wykorzystane przez organizatora w ramach akcji informacyjno-marketingowych przez niego organizowanych.

Rejestracja w systemie wiąże się z akceptacją zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Terma Sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym na umieszczenie w publikacjach drukowanych lub internetowych wykonanych przez Terma Sp. z o.o. w celach promocyjnych  i informacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.1997 Nr 133 poz. 883 z późn. zm.) Zgoda ta może zostać wycofana w każdym momencie korzystania z portalu.

Rejestracja w systemie wiąże się z akceptacją zgody na otrzymywanie od Termy Sp. o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

 

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronie www.architekci.termaonline.com , zbierania danych demograficznych o użytkownikach lub do personalizacji zawartości stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji między użytkownikiem, a administratorem będą wykorzystane wyłącznie w celu wymiany informacji między użytkownikiem i administratorem.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, dane użytkownika mogą zostać udostępnione osobie upoważnionej do przeprowadzenia kontroli zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu serwisu www.architekci.termaonline.com, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, Administrator może udostępnić dane użytkownika organom wymiaru sprawiedliwości.

Po zalogowaniu się do systemu  użytkownik może wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki newslettera.

Portal www.architekci.termaonline.com  może wykorzystywać ciasteczka, które służą do identyfikacji przeglądarki podczas korzystania z portalu. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

Administrator zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności należy przesłać zapytanie na adres mailowy podany w zakładce Kontakt.